תרגום נוטריוני גיליון ציונים

תרגום נוטריון גיליון ציונים נדרש בדרך כלל כחלק מהתנאים לקבלה של לימודים אקדמאים בחו”ל.

סטודנטים אשר מעוניינים להתקבל ללימודים במוסדות להשכלה גבוהה בחו”ל צריכים לעבור תהליך קפדני ולהציג מסמכים רבים הנדרשים על ידי הנהלות המוסדות  כמו תעודת בגרות, גיליון ציונים ועוד.

הצגת גיליון הציונים הוא תנאי בסיסי בתנאי הקבלה ללימודים בחו”ל, אך כדי שהמסמך יהיה קביל בארץ שבה אתם רוצים ללמוד ויקבל תוקף חוקי עליו להיות מתורגם וחתום בחתימת נוטריון.

לקבלת מידע נוסף אודות השירות צרו קשר בטלפון 03-5239111

“משרד עורכי הדין ונוטריונים דה – קלו” מציע תרגום נוטריון גיליון ציונים בתרגום למספר שפות: לאנגלית, לצרפתית, לערבית, לגרמנית, לאיטלקית, לרומנית, לאזרית, ליוונית, לבולגרית, לפורטוגזית, ליוונית, להולנדית, לפלמית, לסינית, לרוסית ולטורקית.

תרגום נוטריוני
תרגום נוטריוני

אנו מתחייבים להעניק תרגום נוטריון לגיליון ציונים ולתרגומים נוספים מתוך מחויבות לרמת שירות גבוהה, לעבודה מדויקת ומקצועית לשירות אדיב ויחס אישי חם.

זקוקים לתרגום נוטריון גיליון ציונים,

צרו קשר – כי תרגום נוטריון זה אנחנו!

צרו קשר:

טלפון: 03-5239111

נייד: 054-4934493

פקס: 03-5274888

כתובת דוא”ל: office@de-kalo.co.il

בעת הצורך אנו מטפלים גם בקבלת תעודת אפוסטיל לתרגום נוטריוני גיליון ציונים.

 

כמה עולה תרגום נוטריון גיליון ציונים?

“משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו” מחויב לתעריפי נוטריון כפי שמופיעים בתקנות הנוטריונים. תעריפי הנוטריון קבועים בחוק והם זהים בכל משרדי הנוטריון. כל התעריפים מופיעים באתר של משרד המשפטים, הם צמודים למדד והם מתעדכנים כל שנה בהתאם לעליית המדד.

להלן מספר דוגמאות לתעריפי נוטריון לשנת 2023:

המחיר עד מאה המילים הראשונות שבתרגום הוא 224 שקלים + מע”מ.

לכל מאה מילים נוספות, או חלק מהן, ועד לאלף מילים, המחיר הוא 178 שקלים + מע”מ.

לכל מאה מילים נוספות המחיר הוא 86 שקלים + מע”מ.

לכל עותק נוסף של האישור יש לשלם 70 שקלים + מע”מ.

המחיר אינו כולל את עלות התרגום!

מיהו נוטריון?

נוטריון הוא עורך דין שצבר ניסיון בעריכת דין בתקופה של מינימום עשר שנים. הנוטריון מוסמך לקבל תצהירים ולאשר מסמכים מסוימים וביניהם תרגום נוטריון גיליון ציונים.

לחתימת הנוטריון יש כוח! חתימת הנוטריון על גיליון הציונים מעניקה תוקף חוקי ומשפטי לגיליון הציונים והופכת אותו להיות מסמך קביל גם במדינות זרות.

חתימת הנוטריון מאשרת שהאדם המציג את גיליון הציונים הוא האדם אשר מזדהה בפני הרשויות המוסמכות באמצעות תעודת זהות שגם היא מתורגמת וחתומה בחתימת נוטריון.

עורכי הדין עופר דה-קלו וסמי דה-קלו עומדים בכל הדרישות של משרד המשפטים  לקבלת הסמכה ומינוי לתפקיד נוטריון. “משרד עורכי הדין ונוטריונים דה- קלו” מופיע במאגר הנוטריונים המוסמכים במשרד המשפטים.

חתימת הנוטריון על תרגום נוטריון גיליון ציונים מאשרת שהתרגום מדויק וזהה למקור בשפה העברית.

תרגום נוטריון חייב להיות תרגום מקצועי ומדויק. זהו אינו תרגום שתפקידו רק להמיר את המילה, המשפט או הביטוי משפת המקור לשפת היעד, אלא עליו גם לתת את אותה המשמעות שיש לביטוי או למשפט בשפה העברית גם בשפה הזרה.

אנו ב”משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו” מחויבים לתרגום מקצועי ומדויק. אנחנו עובדים עם המתרגמים הטובים ביותר בתחומם, מתרגמים שכל שפה שאותה הם מתרגמים הם מכירים לעומקה ועל כל רבדיה והם מתרגמים תרגום מקצועי ואמין ומקפידים על איות נכון.

ב”משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו” תוכלו לקבל תרגום וחתימת נוטריון למסמכים רבים כמו חתימת נוטריון תעודת תואר, חתימת נוטריון תעודת מקצוע, חתימת נוטריון למסמכי חברה, למסמכי בנק ועוד!