תרגום נוטריון רישיון עסק

“משרד עורכי הדין והנוטריונים דה-קלו” מפיק תרגום נוטריון רישיון עסק. המשרד מפיק את המסמך במקצועיות, במהירות, ביעילות ובדייקנות.

תרגום נוטריון רישיון עסק “במשרד עורכי הדין  ונוטריונים דה-קלו” מופק במגוון שפות באנגלית, בצרפתית, ברוסית, בסינית, ברומנית, באזרית, בפלמית, ביוונית, בבולגרית, בהולנדית,  באיטלקית, בפורטוגזית, בערבית, בטורקית, בספרדית ובגרמנית.

משרד עורכי הדין והנוטריון דה-קלו עומד בכל הדרישות החוק של המדינה ומופיע ברשימת הנוטריונים המוסמכים.

אם אתם צריכים להוכיח עבודה בארץ כמו למשל, כדי להוכיח כי האדם חי ופועל במדינה ואינו מתכוון להגר למדינה אחרת לפני רילוקיישן למדינה בחו”ל, כדי לקבל ויזת תייר או ויזת עבודה בחו”ל או אשרת עבודה, כדי לפתוח עסק במדינה זרה או כדי להתקבל ללימודים בחו”ל או כדי לעשות עסקים עם תושבי מדינה אחרת, אתם זקוקים לתרגום נוטריון רישיון עסק.

רישיון עסק הוא מסמך משפטי וכדי שתוכלו להציג את המסמך בפני הרשויות המוסמכות במדינה זרה , אתם זקוקים לתרגום נוטריון ולחתימתו.

לקבלת מידע נוסף אודות השירות צרו קשר בטלפון 03-5239111

זקוקים לתרגום נוטריון של רישיון עסק? 

צרו קשר עם “משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו”, כי תרגום נוטריון זה אנחנו.

תרגום נוטריוני
תרגום נוטריוני

זקוקים לתרגום נוטריון של רישיון עסק?

מתי צריך תרגום נוטריון רישיון עסק?

צרו קשר – כי תרגום נוטריון זה אנחנו!

טלפון: 03-5239111

נייד: 054-4934493

פקס: 03-5274888

כתובת דוא”ל: office@de-kalo.co.il

בעת הצורך נוכל לסייע בקבלת אישור אפוסטיל לתרגום רישיון עסק!

 

 

מהו תרגום נוטריון רישיון עסק

חוק רישוי עסקים תשכ”ח – 1968 מחייב כל אחד להציג רישיון עסק על מנת לפתוח עסק ולהפעיל אותו. רישוי עסקים הוא ההוכחה שהעסק מתנהל בהתאם לחוקים ולתקנות הקיימים בחוק וכי ננקטו כל הפעולות וכל האמצעים הנדרשים להגנה על הציבור ולשמירת בריאותו ובטחונו כמו בטיחות המבנה, סידורי כיבוי אש, תנאי תברואה נאותים ועוד.

רישיון עסק ניתן על ידי משרד הרישוי בהתאם לסוג העסק ולאופי של הפעילות שלו. יש ארבעה סוגים של רישיון עסק: רישיון עסק קבוע, רישיון עסק  תקופתי, רישיון עסק זמני והיתר זמני.

צו רישוי עסקים קובע רשימה של עסקים שחייבים לקבל רישיון עסק, עסקים בתחום הבריאות, בתחום הרוקחות וקוסמטיקה, דלק ואנרגיה, מזון, מסחר, נופש וספורט, חקלאות ובעל חיים, רכב ותחבורה, שירותי שמירה ואבטחה, כימיה ומינרלים, תעשייה, מלאכה וכל עסק העוסק בהנאה לציבור.

פעילות עסקית ללא רישוי עסק מהווה עבירה פלילית.

נוטריון הוא עורך דין שצבר לפחות עשר שנות ותק בתחום עבודתו. חתימת הנוטריון על תרגום נוטריון אישור עסק היא זו הנותנת תוקף משפטי למסמך במדינה הזרה.

חתימת הנוטריון על תרגום נוטריון תקנות חברה היא זו המעניקה כוח ותוקף משפטי לתקנון החברה גם בארצות זרות. היא מהווה הוכחה שהתרגום מתאים למקור, היא מאמתת את זהות בעלי החברה ואת כל הפרטים והנתונים המובאים בתקנון החברה.

תרגום הנוטריון חייב להיות תרגום מקצועי שיכלול את כל הניואנסים במסמך, תרגום שלא יעניק משמעות שונה למסמך המתורגם. בתרגום הנוטריון לרישיון עסק יש לתת את הדעת על תרגום נכון של כל מילה, כל משפט וכל ביטוי ולהמיר את המשמעות והכוונות של המשפט בעברית גם לשפה הזרה.

במשרד עורכי הדין ונוטריון דה-קלו עובדים עם מתרגמים מקצועיים המכירים את שפת היעד על בוריה.

 

כמה עולה תרגום נוטריון?

המחירים של תרגום נוטריוני קבועים בתקנות הנוטריונים אשר מתעדכנות אחת לשנה על ידי משרד המשפטים. בדרך כלל המחיר נקבע לפי מילים.

הנה מספר דוגמאות לתעריפי הנוטריון, אשר נקבעים על ידי משרד המשפטים  בהתאם לתקנות הנוטריונים.

להלן מספר דוגמאות לתעריפי נוטריון לשנת 2023:

המחיר עד מאה המילים הראשונות  שבתרגום הוא 224 שקלים + מע”מ

לכל מאה מילים נוספות, או חלק מהן, ועד לאלף מילים, המחיר הוא 178 ₪ + מע”מ

לכל מאה מילים נוספות המחיר הוא 86 שקלים + מע”מ.

לכל עותק  נוסף של האישור יש לשלם 70 ₪ + מע”מ.

המחיר אינו כולל את עלות התרגום!

נשמח להגיש לכם את כל שירותי הנוטריון ותרגום נוטריון תחת קורת גג אחת. אנו מחויבים לשירותים נוטריונים ואפוסטיל מקצועיים יעילים ומהירים.