תרגום נוטריון פסק דין

כאשר קיימת  התדיינות משפטית בין גופים שאינם פועלים באותה המדינה, כאשר יש צורך בפסק דין המורה על העברת כספים לאזרח ישראלי מחשבון בנק בחו”ל וכאשר קיימת כל החלטה משפטית שניתנה על ידי הערכאות המשפטיות בישראל שיש צורך להציג אותה במוסדות המתאימים בארץ זרה, כדי לתת תוקף ומעמד חוקי לפסק הדין יש לתרגם את המסמך לשפת המדינה שבה מתנהלת ההתדיינות המשפטית או שבה יש צורך להציג את המסמך המשפטי.

הצגת פסק דין הנכתב בעברית, תקף במדינת ישראל אך אינו תקף במדינות זרות. כדי לתת תוקף לפסק הדין ועל מנת שהמסמך יהיה קביל גם בארץ זרה יש צורך  לתרגם אותו בתרגום נוטריון ולחתום בחתימת נוטריון.

לתרגום הנוטריון ולחתימתו יש כוח. אישור נוטריון של פסק דין מהווה אישור לדיוק המסמך ומעיד כי התרגום זהה למקור. כל מסמך רשמי אשר מתורגם בתרגום נוטריון וחתום בחתימתו מקבל תוקף חוקי והופך להיות מסמך קביל גם בארצות זרות.

לקבלת מידע נוסף אודות השירות צרו קשר בטלפון 03-5239111

זקוקים לתרגום נוטריון לפסק דין? 

צרו קשר עם “משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו”, כי תרגום נוטריון זה אנחנו.

תרגום נוטריוני
תרגום נוטריוני

זקוקים לתרגום נוטריון של פסק דין?

מתי צריך תרגום נוטריון פסק דין?

צרו קשר – כי תרגום נוטריון זה אנחנו!

טלפון: 03-5239111

נייד: 054-4934493

פקס: 03-5274888

כתובת דוא”ל: office@de-kalo.co.il

אם תידרשו נוכל לספק גם אישורי אפוסטיל לתרגום נוטריון לפסק דין.

 

 

אנו נשמח לסייע לכם ולתרגם את פסק הדין, ומסמכים נוספים , למגוון שפות, לאנגלית, לרוסית, לצרפתית, לאזרית, ליוונית, לגרמנית, לאיטלקית, לרומנית, לספרדית, לפורטוגזית, לפלמית, ליוונית, להולנדית, לסינית, לטורקית ולערבית.

צוות עורכי הדין ב”משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו” קיבלו הסמכה ממשרד המשפטים לשמש כנוטריונים מוסמכים ושמם מופיע במאגר הנוטריונים המוסמכים המתפרסם באתר של משרד המשפטים.

 

מה המחיר של תרגום נוטריון לפסק דין?

“משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו” גובה שכר טרחה לתרגום נוטריון של פסק דין בהתאם למחיר הנקבע בתקנות הנוטריונים. תעריפי תרגום נוטריון הם תעריפים אחידים המתפרסמים באתר של משרד המשפטים ואף משרד של נוטריון אינו רשאי לגבות מחיר יקר יותר או זול יותר.

הנה כמה מחירים לדוגמה, מעודכנים לשנת 2023

המחיר עד מאה המילים הראשונות שבתרגום הוא 224 שקלים + מע”מ

לכל מאה מילים נוספות, או חלק מהן, ועד לאלף מילים, המחיר הוא 178 שקלים + מע”מ

לכל מאה מילים נוספות המחיר הוא 86 שקלים + מע”מ

לכל עותק נוסף של האישור יש לשלם 70 שקלים + מע”מ

המחיר אינו כולל את עלות התרגום!

 

איך מתבצע תרגום נוטריון של פסק דין?

על המתרגם להיות בקיא היטב בכל רבדי השפה שאותה הוא מתרגם ולהכיר את המושגים המשפטיים של השפה העברית ושל השפה הזרה.

תרגום נוטריון של פסק דין הוא אינו המרה פשוטה משפה לשפה, התרגום חייב להיות תרגום מקצועי ומדויק ולוודא כי המסמך המתורגם זהה באופן מדויק הן בתרגום המילולי והן באותה המשמעות.

משרד עורכי הדין ונוטריונים דה קלו מתחייב לתרגום פסק דין מקצועי ומדויק!

אנו עובדים עם המתרגמים הטובים ביותר השולטים בשפה שאותה הם מתרגמים לעומקה ומכירים את כל המונחים המשפטיים. המתרגמים שלנו מודעים לאחריות הרבה המוטלת עליהם והם מנפיקים מסמכים מתורגמים במקצועיות ובמומחיות.

אנו מציעים תרגום נוטריון למסמכים נוספים כמו צו ירושה, צו קיום צוואה, מסמכי בנק, חשבונות בנק, מסמכי חברה, אישור עוסק מורשה ועוסק פטור, אישורים לצורך לימודים בחו”ל, תרגום מסמכים לפתיחת פלטפורמה מסחרית מקוונת באמזון, תרגום חשבונות, תרגום תעודת זהות, תרגום נוטריון לדרכון ועוד.