תרגום נוטריון נסח טאבו

תרגום נוטריון נסח טאבו נדרש כאשר רוצים להעביר את נסח הטאבו למדינה זרה.

נסח טאבו מהווה בדיקה ראשונית של הסטטוס המשפטי של המסמך ומהווה תעודת זהות של הנכס, על שם מי רשום הנכס, מהו השטח שלו, האם יש היתר לשימוש בשטח ואם כן מהו ההיתר, האם יש תב”ע, חריגות בנייה ועוד.

לפני כל קנייה של נדל”ן או כל פעולה אחרת חשוב לברר האם הנכס רשום בטאבו – בפנקס המקרקעין – מי הם בעלי הזכיות בנכס, האם הנכס משועבד ועוד. אחד החלקים החשובים ביותר בנסח הטאבו הוא הערת אזהרה, הערה שתפקידה להזהיר רוכשים פוטנציאליים על התחייבות כלשהי לעשיית עסקה.

משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו מספק תרגום נוטריון נסח טאבו בשפות רבות בצרפתית, באנגלית, בספרדית, בהולנדית, בגרמנית, ביוונית, בפלמית, בפורטוגזית, באיטלקית, באזרית, ברוסית, בסינית, בערבית, בטורקית, בבולגרית וברומנית.

לקבלת מידע נוסף אודות השירות צרו קשר בטלפון 03-5239111

אנו מחויבים להעניק תרגום נוטריון נסח טאבו, ושירותי נוטריון נוספים, במהירות, בדייקנות ובמקצועיות.

תרגום נוטריוני
תרגום נוטריוני

 

צריכים תרגום נוטריון לנסח טאבו?

צרו קשר, כי תרגום נוטריון זה אנחנו!

טלפון: 03-5239111

נייד: 054-4934493

פקס: 03-5274888

כתובת דוא”ל: office@de-kalo.co.il

אם תידרשו נוכל להפיק עבורכם אישור אפוסטיל לתרגום נוטריון נסח טאבו.

 

 

כמה עולה תרגום נוטריון נסח טאבו?

תעריפי הנוטריון הם תעריפים קבועים אשר נקבעו בתקנות הנוטריונים. התעריפים צמודים למדד והם זהים בין כל משרדי הנוטריון, והנוטריון אינו רשאי להעלות או להפחית את המחיר. אחת לשנה מתעדכנים המחירים בהתאם לשינויים במדד המחירים. כל התעריפים מופיעים באתר של משרד המשפטים.

להלן מספר דוגמאות לתעריפי נוטריון לשנת 2023:

המחיר עד מאה המילים הראשונות שבתרגום הוא 224 שקלים + מע”מ

לכל מאה מילים נוספות, או חלק מהן, ועד לאלף מילים, המחיר הוא 178 שקלים + מע”מ

לכל מאה מילים נוספות המחיר הוא 86 שקלים + מע”מ.

לכל עותק  נוסף של האישור יש לשלם 70 שקלים + מע”מ.

המחיר אינו כולל את עלות התרגום!

משרד עורכי הדין ונוטריונים דה קלו” עובד עם המתרגמים המובילים בתחום. כל אחד מהמתרגמים מתמחה בתרגום המסמך לאחת מהשפות והוא מכיר את שפת היעד לעומקה ועל כל רבדיה.

תרגום נוטריון אינו תרגום רגיל. זהו תרגום המחייב הקפדה מרבית על מקצועיות ועל דייקנות. על המתרגם לתרגם את המילה מתוך שימת לב למשמעות המילה בשפה העברית ולמשמעות זהה בשפת היעד.

נוטריון הוא עורך דין שצבר עשר שנות ניסיון לפחות במקצוע עריכת דין והוסמך לאשר, לאמת ולערוך מסמכים רשמיים ומסמכים משפטיים הדרושים לאישור מיוחד. חתימת הנוטריון על נסח הטאבו נחשבת בעיני החוק, וגם במדינות זרות, כאישור למקוריות ואותנטיות של נסח הטאבו המתורגם.

חתימת הנוטריון על נסח הטאבו מעידה כי המסמך המתורגם זהה לחלוטין למסמך המקורי והיא מעניקה למסמך תוקף חוקי ומשפטי התקף בכל מדינה.

משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו עומד בכל הדרישות של תקנות הנוטריונים והוא הוסמך לעסוק במקצוע הנוטריון על ידי משרד המשפטים.

במשרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו נוטריונים מגישם לכם תחת קורת גג אחת את כל תרגומי הנוטריון ואישורי נוטריון.

תרגום נוטריון נדרש לכל מסמך רשמי או משפטי אשר ניתן על יד הגופים המורשים בישראל. בין השאר  תרגום נוטריון נדרש לתרגום נוטריון של מסמכי חברה, לתרגום נוטריון של מסמכי בנק, לתרגום נוטריוני של תעודת מקצוע, לתרגום נוטריון של דרכון, לתרגום נוטריוני לתעודות תואר ועוד.

 צרו קשר, אנו מתחייבים לתרגום נוטריון מקצועי מדויק ומהיר!