תרגום נוטריון לאמזון

אמזון היא חברה אמריקאית העוסקת במסחר אלקטרוני. החברה שיושבת בסיאטל בוושינגטון מציעה למכירה מגוון גדול של מוצרים. החברה מוכרת בעצמה מוצרים רבים אבל מאפשרת לאנשים רבים לפתוח בה חנות מקוונת ולהציע למכירה את המוצרים שלהם.

בשנת 2019 חברת אמזון פתחה שלוחה בישראל, תרגמה את האתר שלה לעברית והזמינה בעלי עסקים ומוכרים מזדמנים לפתוח בה חנות ולהציע את המוצרים שלהם למיליוני אנשים ברחבי העולם.

לקבלת מידע נוסף אודות השירות צרו קשר בטלפון 03-5239111

רק תרגום אשר מתורגם בתרגום נוטריון ובחתימתו מאושר על ידי אמזון ומאפשר פתיחה של פלטפורמה מסחרית מקוונת בענקית המכירות אמזון.

תרגום נוטריוני
תרגום נוטריוני

 

כדי לפתוח חשבון באמזון, על המוכר להציג מסמכים המעידים על זהותו. אמזון מקפידה לבדוק את מהימנותו של המוכר ולוודא כי הוא אינו מתחזה, ולכן היא דורשת מהמוכר להציג מסמכים המתורגמים בתרגום נוטריון.

המסמכים, לדוגמא, שאותם דורשת אמזון הם תעודת זהות, תעודת עוסק מורשה, מסמכי התאגדות חברה, דפי בנק ומסמכים כמו ארנונה, חשבון מים, חשבון חשמל ועוד, כאשר בכל החשבונות והמסמכים חייבים להופיע הפרטים הבאים: שם המוכר, מספר תעודת זהות וכתובת רשמית. ומאחר ומסמכים אלו כתובים בשפה העברית. יש לתרגם אותם לשפת היעד, ברוב המקרים לאנגלית או לארץ הייעודית שבה אתם מעוניינים למכור את המוצרים שלכם.

רוצים לפתוח חנות מסחרית באמזון, זקוקים לתרגום נוטריון. אנו נשמח לתרגם עבורכם את המסמכים הנדרשים לשפות רבות: לאנגלית, לצרפתית, לרוסית, לסינית, לגרמנית, לאיטלקית, לטורקית, ליוונית, להולנדית, לפלמית, לספרדית, לאזרית, לערבית, לבולגרית , לפורטוגזית ולבולגרית.

 

 

 

זקוקים לתרגום נוטריון לאמזון או לתרגום מסמכים אחרים?

 צרו קשר, כי תרגום נוטריון זה אנחנו!

טלפון: 03-5239111

נייד: 054-4934493

פקס: 03-5274888

כתובת דוא”ל: office@de-kalo.co.il

אם תצטרכו נוכל לספק גם אישורי אפוסטיל לתרגום נוטריון לאמזון.

 

כמה עולה לתרגם תרגום נוטריון לאמזון?

 התעריפים של תרגומי נוטריון הם תעריפים אחידים וקבועים אשר נקבעים בהתאם לתקנות הנוטריונים ומופיעים באתר של משרד המשפטים.  כל התעריפים צמודים למדד ומתעדכנים אחת לשנה לפי עליית המדד.

הנה כמה מחירים לדוגמה, מעודכנים לשנת 2023

המחיר עד מאה המילים הראשונות שבתרגום הוא 224 שקלים + מע”מ

לכל מאה מילים נוספות, או חלק מהן, ועד לאלף מילים, המחיר הוא 178 שקלים + מע”מ

לכל מאה מילים נוספות המחיר הוא 86 שקלים + מע”מ

לכל עותק נוסף של האישור יש לשלם 70 שקלים + מע”מ

המחיר אינו כולל את עלות התרגום!

איך מתבצע תרגום נוטריון לאמזון?

תרגום נוטריון מתבצע על ידי מתרגם הבקי היטב גם בשפה העברית וגם בשפה שאותה הוא נדרש לתרגם. על המתרגם לשלוט היטב בשפת היעד, להיות בקי בכל הניואנסים של השפה כדי שתרגום המסמך יהיה זהה באופן מדויק למסמך המקורי הן בהמרה נכונה של המילים מהשפה העברית לשפת היעד והן במשמעות של המסמך המתורגם.

ב”משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו” אנו עובדים עם המתרגמים הטובים ביותר והמובילים בתחומם.  המתרגמים שלנו מכירים את כל רבדי השפה שאותם הם מתרגמים לעומקה הם ומחויבים לתרגום מקצועי, אמין ומדויק.

“משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו” הוסמכו על ידי הגורמים המוסמכים לשמש כנוטריונים ושמם מופיע במאגר הנוטריונים המוסמכים המפורסם באתר משרד המשפטים. הודות לחתימתם על המסמך, המסמך יהיה קביל באמזון וחוקי גם בארצות זרות.

אנו מציעים שירותי תרגום נוטריון למסמכים נוספים כמו תרגום נוטריון לדרכון, תרגום נוטריון למסמכי חברה, תרגום נוטריון למסמכי בנק, תרגום נוטריון לפסק דין, תרגום  נוטריון לצו ירושה או לצו קיום צוואה ועוד.