תרגום נוטריון חשבונית מס

חשבוניות מס היא חשבונית הניתנת על ידי בעל העסק ללקוח. החשבונית היא ההוכחה כי אכן בוצעה עסקה, הוכחה המאפשרת ללקוח לבקש החזר מע”מ על הסכום ששולם, ומצוין בחשבונית, משלטונות המס.

חשבונית מס רשאי להנפיק רק עוסק מורשה. עוסק פטור שאינו גובה מע”מ מנפיק ללקוח קבלה המוכרת לצרכי מס.

לקבלת מידע נוסף אודות השירות צרו קשר בטלפון 03-5239111

 

תרגום נוטריוני
תרגום נוטריוני

 

מי ומתי צריך תרגום נוטריון חשבונית מס / קבלה?

חשבונית מס או קבלה נדרשת במקרים רבים כמו: כאשר אתם מעוניינים לסחור בחו”ל  בפלטפורמה מקוונת או לא מקוונת, כאשר אתם מעוניינים לפתוח חשבון בנק בחו”ל, כאשר מעוניינים לרכוש דירה בחו”ל או למכור דירה בארץ לתושב זר ועוד.

ובנוסף, כאשר גוף רשמי בארץ זרה רוצה לוודא את נכונות הפרטים שלכם יש לכם מספר דרכים לעשות זאת: באמצעות תרגום נוטריון של תמצית רישום ממשרד הפנים, באמצעות תרגום נוטריון של חשבונות כמו חשבון חשמל, חשבון טלפון, מים, ארנונה ועוד או באמצעות   תרגום נוטריון חשבונית מס.

לתרגום הנוטריון יש כוח! תרגום נוטריון חשבונית מס או תרגום נוטריון לכל מסמך אחר  מעניקה למסמך המתורגם בתרגום נוטריון תוקף חוקי גם בארצות זרות. הודות לתרגום הנוטריון ולחתימתו המסמך המונפק בישראל הופך להיות מסמך קביל גם בארצות זרות.

 

 

זקוקים לתרגום נוטריון חשבונית מס או לכל תרגום נוטריוני אחר,

 צרו קשר עם “משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו” – כי תרגום נוטריוני זה אנחנו!

 צרו קשר, אנו מחויבים לשירות מקצועי לתרגום מדויק ואמין ולשירות מהיר, יעיל ואדיב.

טלפון: 03-5239111

נייד: 054-4934493

פקס: 03-5274888

כתובת דוא”ל: office@de-kalo.co.il

אנו מספקים גם אישורי אפוסטיל לתרגום נוטריון חשבונית מס / קבלה ולכל תרגום נוטריון אחר.

אנו מספקים תרגום נוטריון חשבונית מס לשפות רבות, לאנגלית, לספרדית, לאזרית, ליוונית, לטורקית, לגרמנית, לרומנית, ליוונית, לרוסית, לפורטוגזית, לסינית, להולנדית, לפלמית, לערבית, לצרפתית  ולבולגרית. 

 

כמה עולה תרגום נוטריון חשבונית מס?

תעריפי תרגום נוטריון זהים בכל משרדי הנוטריונים. תעריף תרגום נוטריון חשבונית מס, כמו כל תרגומי הנוטריון, נקבעים על ידי משרד המשפטים ומתפרסמים באתר של המשרד. מחיר תרגום נוטריון נקבע לפי מספר המילים במסמך, והחוק אוסר על הנוטריון לקחת יותר או פחות מהמחיר שנקבע על ידי משרד המשפטים.

להלן מספר דוגמאות לתעריפי נוטריון לשנת 2023:

המחיר עד מאה המילים הראשונות שבתרגום הוא 224 שקלים + מע”מ

לכל מאה מילים נוספות, או חלק מהן, ועד לאלף מילים, המחיר הוא 178 שקלים + מע”מ

לכל מאה מילים נוספות המחיר הוא 86 שקלים + מע”מ.

לכל עותק  נוסף של האישור יש לשלם 70 שקלים + מע”מ.

המחיר אינו כולל את עלות התרגום!

 

מה החשיבות של תרגום נוטריון וחתימת נוטריון?

תרגום נוטריון וחתימתו מעניקים לחשבונית מס / קבלה ולכל מסמך אחר המתורגם בתרגום נוטריון תוקף חוקי ומעמד משפטי גם בארצות זרות.

על אף שמדובר במסמך קצר ולכאורה קל לתרגום, תרגום הנוטריון חייב להיות תרגום מקצועי, מדויק ואמין. זהו אינו תרגום אשר ממיר את המילה בעברית למילה בשפת היעד, אלא תרגום מקצועי אשר חייב להעביר גם את אותה המשמעות שיש למילה או למשפט בשפה העברית לשפת היעד.

בנוסף, חשוב להקפיד כי במסמך המתורגם לא תהיה טעות באיות, טעות בניסוח או טעות בפרטים הרלוונטיים כמו כתובת, מספר הבית, מספר תעודת זהות ועוד. כל טעות עלולה לפסול את המסמך המתורגם, לגרום לבזבוז זמן יקר ולהתחלה של התהליך מחדש.

“משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו” עובד עם המתרגמים המקצועיים והטובים ביותר בתחום ושם המשרד מופיע ברשימת משרדי הנוטריונים המוסמכים המתפרסמת באתר של משרד המשפטים.