תרגום נוטריוני לחשבון מים

תרגום נוטריון חשבון מים נדרש במספר מצבים כמו למשל במעבר ממדינה למדינה, בעת הצורך להוכיח מקום מגורים או בעת חתימת הסכם שכירות עם משכיר או שוכר במדינה זרה ועוד.

אם אתם זקוקים לתרגום נוטריון חשבון מים צרו קשר עם “משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו”.

אנחנו מספקים תרגום נוטריון חשבון מים לשפות רבות, לאנגלית, לערבית, לצרפתית, לטורקית, לרוסית, לסינית, לאזרית, ליוונית, לפורטוגזית, להולנדית, לפלמית ,לבולגרית, לרומנית, לגרמנית ולספרדית.

לקבלת מידע נוסף אודות השירות צרו קשר בטלפון 03-5239111

 

תרגום נוטריוני
תרגום נוטריוני

כמה עולה תרגום נוטריון חשבון מים?

“משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו” מחויבים לגבות שכר טרחה בהתאם לשכר הנקוב בתעריפי הנוטריונים.

שכר הטרחה של תרגום נוטריון חשבון מים הוא שכר קבוע וזהה בכל משרדי הנוטריונים. השכר נקבע בתקנות הנוטריונים, הוא צמוד למדד ומתעדכן אחת לשנה בהתאם לעליית המדד.

להלן מספר דוגמאות לתעריפי נוטריון לשנת 2023:

המחיר עד מאה המילים הראשונות שבתרגום הוא 224 שקלים + מע”מ.

לכל מאה מילים נוספות, או חלק מהן, ועד לאלף מילים, המחיר הוא 178 שקלים + מע”מ

לכל מאה מילים נוספות המחיר הוא 86 שקלים + מע”מ

לכל עותק נוסף של האישור יש לשלם 70 שקלים + מע”מ

המחיר אינו כולל את עלות התרגום!

זקוקים לתרגום נוטריון חשבון מים,

 צרו קשר – כי תרגום נוטריון זה אנחנו!

טלפון: 03-5239111

נייד: 054-4934493

פקס: 03-5274888

כתובת דוא”ל: office@de-kalo.co.il

אם תידרשו נוכל להפיק עבורכם אישור אפוסטיל לתרגום נוטריון לחשבון מים!

“משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו” מובילים בתחום תרגום נוטריון למסמכים רשמיים ומשפטיים. המשרד מצטיין במתן שירותי נוטריון ומחויב להענקת שירות  מקצועי, אמין, מהיר ואדיב לכל לקוח.

מי זקוק לתרגום נוטריון חשבון מים?

במקרים רבים אנו נדרשים להציג תרגום נוטריון חשבון מים.

כאשר אנו חותמים על חוזים להשכרה או לשכירת דירה עם אנשים ממדינות זרות.

כאשר אנו רוצים ליצור אפיק הכנסה נוסף כמו לדוגמה מסחר באמזון ונדרשים לספק הוכחת  על מקום המגורים שלנו.

כאשר אנו עובדים בישראל עבור חברות הפועלת בחו”ל אשר מממנות לנו הוצאות כמו שכר דירה, תשלום חשבון מים, תשלום גז, ארנונה ועוד ואנו רוצים להציג בפניהם את החשבונות האלו כדי לקבל החזר כספי.

בכל מצב שבו אנו נדרשים להוכיח כי מרכז החיים שלנו הוא בישראל. הצגת חשבון מים מהווה הוכחה כי אנו חיים בישראל, צורכים מים ומקבלים חשבונות חודשיים, עובדה המוכיחה שאנחנו נמצאים בארץ רוב הזמן.

מה החשיבות של תרגום נוטריון?

תרגום נוטריון וחתימת הנוטריון מעניקים תוקף משפטי וחוקי לחשבון המים אשר מתורגם מהשפה העברית לכל שפה זרה ובכך מסייעים להפוך אותו למסמך קביל ואותנטי בפני גורמים שונים במדינות זרות.

נוטריון הוא עורך דין אשר עבד במקצוע עריכת הדין לפחות עשר שנים ועמד בכל הדרישות  המחמירות של ועדת הנוטריונים במשרד המשפטים. תפקיד הנוטריון, בין השאר, הוא לאשר, לאמת, ולערוך כל מסמך אשר מתורגם מהשפה העברית לשפה זרה.

“משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו” עומד בכל הדרישות הנדרשות להסמכת נוטריונים והוא מופיע במאגר של  הנוטריונים המאושרים במשרד המשפטים.

סעיף 7 בחוק הנוטריונים הוא הסעיף המסמיך את הנוטריון לאשר את הנכונות של תרגום מסמכים. כדי לעמוד בדרישות על הנוטריון להקפיד על תרגום מקצועי ומדויק. נוסף על ההמרה של המילה העברית למילה המקבילה בשפה הזרה על הנוטריון גם להעביר את  אותה המשמעות שיש למילה, למשפט או לביטוי בשפה העברית לשפה הזרה.

אנו עובדים עם המתרגמים המובילים בתחומם המכירים את השפה שאותה הם מתרגמים על כל רבדיה. הם מחויבים למתן שירות מקצועי ולתרגום מדויק ואמין.