תרגום נוטריוני לחשבון טלפון

תרגום נוטריון לחשבון טלפון נדרש כאשר רוצים להציג הוכחה על כתובת מגורים. במצבים רבים אנו נדרשים למסור את כתובת המגורים שלנו ולהוכיח שאנו גרים בה. תרגום נוטריון  של חשבון טלפון היא דרך הוכחה מצוינת להוכחת כתובת המגורים. בחשבון הטלפון מצוינים פרטים רבים כמו שם משפחה ושם פרטי, תעודת זהות, כתובת מגורים ועוד, ומאחר וחברות הטלפון הן חברות רשמיות ,חברות שקשה מאוד לזייף את המסמכים שלהן, הצגת חשבון טלפון מתורגם בתרגום נוטריון לשפת היעד היא הוכחה שאנו אכן אנו גרים בכתובת שאותה מסרנו.

לקבלת מידע נוסף אודות השירות צרו קשר בטלפון 03-5239111

 

תרגום נוטריוני
תרגום נוטריוני

איזה חשבונות טלפון נוכל לתרגם ולהציג בפני הגורמים הרשמיים?

בטלפון קווי אפשר להציג תרגום נוטריון לחשבון טלפון לחשבון של חברת בזק, פרטנר, הוט, פרטנר, בזק בינלאומי, אקספון, 012 , סמייל, נטוויזן ועוד.

בטלפון נייד סלולרי אפשר להציג תרגום נוטריון לחשבון טלפון של חברת  פלאפון, פרטנר, סלקום, הוט, גולן, הוט, 012 סמייל, רמי לוי תקשורת, Pmobile  ועוד.

“משרד עורכי הדין ונוטריונים דה- קלו” ישמח לספק לכם שירותי תרגום נוטריון חשבון טלפון בשפות רבות: באנגלית, ברוסית, בערבית, ביוונית, באיטלקית, בפורטוגזית, בספרדית, בגרמנית, ברומנית, באיטלקית, בפלמית, בהולנדית, בטורקית, בבולגרית, בצרפתית ובאזרית.

משרד “עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו” הוא בין המשרדים המובילים בתחום תרגום נוטריונים. המשרד מחויב לשירות מקצועי ואמין של שירותי נוטריון, יחס אישי חם ותודעת שירות גבוהה.

מיהו נוטריון, מה תפקידו ומהי סמכותו?

נוטריון הוא עורך דין אשר עסק לפחות עשר שנים במקצוע עריכת דין ועמד בכל הדרישות הנדרשות כדי לשמש כנוטריון.

הנוטריון מוסמך לתרגם, לזהות, לאשר, לערוך ולאמת כל מסמך משפטי או מסמך רשמי וביניהם גם מסמכים המתורגמים מהשפה העברית לשפה זרה.

חתימת הנוטריון היא חתימה מחייבת, חתימה אשר מעניקה לחשבון הטלפון ולמסמכים נוספים תוקף חוקי ורשמי. בכל ארץ שבה יוצג חשבון הטלפון בתרגום נוטריון ובחתימתו, המסמך יהיה קביל ויקבל תוקף חוקי.

תרגום הנוטריון חייב להיות תרגום מדויק. על התרגום לבטא את אותה המשמעות שיש למילה או למושג בשפת העברית, גם בשפת היעד.

ב”משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו” אנו עובדים עם המתרגמים המובילים בתחום. המתרגמים שלנו בקיאים בשפת היעד על כל רבדיה והם מחויבים לתרגום מקצועי, מדויק ואמין!

 כמה עולה תרגום נוטריון לחשבון טלפון?

העלות של תרגום נוטריון לחשבון טלפון אינה נתונה לשיקול דעתו של הנוטריון. תעריפי הנוטריון קבועים בהתאם לתעריפים שנקבעו בתקנות הנוטריונים ואשר מפורסמים באתר של משרד המשפטים.

תעריפי הנוטריון זהים בין כל משרדי הנוטריון, והנוטריון אינו רשאי לגבות מחיר יקר יותר מהמחיר שנקבע או גם מחיר זול יותר.

הנה מספר דוגמאות לתעריפי נוטריון לשנת 2023:

המחיר עד מאה המילים הראשונות שבתרגום הוא 224 שקלים + מע”מ.

לכל מאה מילים נוספות, או חלק מהן, ועד לאלף מילים, המחיר הוא 178 שקלים + מע”מ.

לכל מאה מילים נוספות המחיר הוא 86 שקלים + מע”מ.

לכל עותק נוסף של האישור יש לשלם 70 שקלים + מע”מ.

המחיר אינו כולל את עלות התרגום!

“משרד עורכי הדין ונוטריונים דה-קלו” עומד בכל הדרישות הנדרשות להסמכת נוטריון בהתאם לחוק הנוטריונים ומופיע ברשימת הנוטריונים המורשים במשרד המשפטים.

צריכים תרגום נוטריון לחשבון טלפון,

צרו קשר, כי תרגום נוטריון זה אנחנו!

טלפון: 03-5239111

נייד: 054-4934493

פקס: 03-5274888

כתובת דוא”ל: office@de-kalo.co.il

אם תצטרכו, משרדנו ישמח לסייע לכם גם בקבלת תעודת אפוסטיל לתרגום נוטריון חשבון טלפון.