אזרחות אירופאית - דרכון אירופאי

אזרחות אירופאית ודרכון אירופאי – איך תוכלו לקבל בקלות אזרחות אירופאית?

עד תחילת שנות אלפיים היו רק חמש עשרה מדינות חברות באיחוד האירופאי, אך כיום האיחוד האירופאי הכפיל את מספר המדינות החברות בו והוא מונה עשרים ושמונה מדינות. על פי כללי האזרחות במרבית המדינות כל מי שנולד בשטחן או שאחד מהוריו נולד בהן זכאי לאזרחות אירופאית, נוסף על האזרחות הישראלית. ריבוי המדינות החברות באיחוד האירופאי מעניק הזדמנות למאות אלפי אזרחים ישראלים לקבל אזרחות אירופאית ודרכון אירופאי הודות למוצאם מאחת ממדינות האיחוד.

למה כדאי לכם לקבל אזרחות אירופאית ודרכון אירופאי?

לאזרחות האירופאית יש משמעיות רבות בתחום העבודה, הלימודים, ההגירה והתיירות.

בעלי דרכון אירופאי אינם נדרשים לאשרת שהייה באף אחת ממדינות האיחוד והדרכון אירופאי מאפשר ניידות חופשית בין כל מדינות האיחוד לכל מטרה וללא הגבלה בזמן.

סטודנטים ישראלים המחזיקים באזרחות אירופאית ורוצים ללמוד בחו”ל יוכלו ללמוד ללא צורך בהוצאת ויזת סטודנט, הם זכאים להטבות שונות באוניברסיטאות במדינות האיחוד האירופאי והם יכולים לעבוד במהלך שנות הלימודים באופן חוקי.

 מדינות כמו גרמניה והולנד משלמות דמי מחייה לסטודנטים בזמן לימודיהם.

במספר מדינות באיחוד האירופאי כמו ,למשל, גרמניה, איטליה, ספרד , צרפת ועוד, שכר הלימוד לבעלי אזרחות אירופאית מסובסד.

 דרכון אירופאי מאפשר לרכוש נכסי נדל”ן באירופה ובחלק מהמדינות מקבלים בעלי אזרחות אירופאית הנחות במיסוי בעת קניית נכסי נדל”ן.

אזרחות אירופאית מאפשרת העתקת מגורים לכל אחת ממדינות האיחוד ללא צורך בהגשה של בקשות או בקבלת אישורים מיוחדים.

הדרכן אירופאי מאפשר לעבוד בכל מדינות האיחוד ללא מגבלות.

 הדרך הקצרה והיעילה לקבלת אזרחות אירופאית ודרכון אירופאי עוברת דרך משרד עורכי הדין “דה-קלו”

על אף היתרונות הרבים של האזרחות האירופאית, קבלת אזרחות זהו תהליך הכרוך בהתמודדות עם בירוקרטיה סבוכה. ערב הכניסה לאיחוד האירופאי הגבילו מדינות רבות את הזכאות לאזרחות והערימו קשיים בירוקראטיים על הדרך להשגת האזרחות כדי שלא יוצפו בבקשות לאזרחות.

אם אתם זכאים לאזרחות באחת מהמדינות תידרשו להציג בפני המדינה מסמכים שונים המעידים על הזכאות כמו תעודת לידה, תעודת פטירה, תעודת נישואין ועוד. חלק גדול מהמסמכים האלו קבורים בארכיונים ישנים מהתקופות שבהן שיטות התיוק עדיין לא היו מוכרות.

אזרחות אירופאית - דרכון אירופאי
אזרחות אירופאית – דרכון אירופאי

כל התהליך של קבלת האזרחות מתנהל בשפת המדינה הרשמית, בפולין, בפולנית, ברומניה ברומנית, בהונגריה בהונגרית וכן הלאה. למי שאינו דובר את השפה הרשמית יהיה קשה מאוד לעבור את כל התהליך לבד. עורכי דין המעסיקים את דוברי השפה הרלוונטית יצליחו להקל על התהליך גם מבחינת השפה וגם מבחינת הניסיון שהם צברו מול השלטונות של כל מדינה.

כדי לקבל אזרחות אירופאית יש להוכיח כי המבקש או שאחד מהוריו היה אזרח אירופאי ביום לידתו  באמצעות המצאת מסמכים ואישורים בהתאם לדרישות הייחודיות של כל מדינה. התהליך לקבלת האזרחות נמשך בין שנה לשלוש שנים והוא שונה בכל מדינה.

אנו במשרד “דה-קלו, עורכי דין ונוטריונים” צברנו ניסיון רב במשך השנים וטיפלנו בהצלחה באינספור לקוחות מרוצים. אנו מתמחים באיתור מסמכים נדרשים שאינם מצויים בידי המבקשים, מעניקים שירותי תרגום ושירותים נוטריונים בשפות הרלוונטיות.

נוכל להשיג אזרחות אירופאית גם למי שאינו נולד במדינות האיחוד דרך קרבת דם לאזרחי המדינה הרלוונטית ובהתאם לחוקים הנהוגים בכל אחת ממדינות האיחוד.

אם יש לכם זכאות לקבלת אזרחות אירופאית, ברוב המקרים זכות זאת עלולה לפוג באחד הימים. אל תתמהמהו , צרו קשר עוד היום, שיחת ייעוץ ללא התחייבות!